تبلیغات
آموزش گل های کریستالی ،ماهر - سخن آغازین- ماهر

آموزش گل های کریستالی ،ماهر - سخن آغازین- ماهر

مکانی تخصصی برای آموزش های برتر، روز دنیا

مکانی تخصصی برای آموزش های برتر، روز دنیا

آموزش گل های کریستالی ،ماهر - سخن آغازین- ماهر مکانی تخصصی برای آموزش های برتر، روز دنیا

به نام حق

با عرض سلام خدمت تمامی هنر دوستان عزیز.

اولا ،خدای بزرگ را سپاس که توفیق این را به ما عطا نمود تا بتوانیم باری دیگر گامی در پیشبرد هنر جویان عزیز از طریق این پایگاه مجازی برداریم.(ان شاء الله)

دوما،در بسیاری از صفحات وب این نوع فعالیت های هنری به وفور به چشم می خورند و طرفدارانی هم به خود جذب کرده اند. که گاها این نوع آموزش ها در کتاب یا سی دی های مختلف کپی برداری شده و در معرض دید  عموم قرار می دهند ،البته بدون در نظر گرفتن حق و حقوق دیگران.

سوما،در این وبگاه تمامی هنر های آموزشی خانم ماهر قابل مشاهده می باشند. که این آموزش ها شامل دو قسمت می باشند 1- بخش رایگان عمومی  2- بخش غیر رایگان . اما در بخش غیر رایگان ،برای مشاهده لازم به انجام خرید اکانت می باشد.

چهارم،آموزش های قرار گرفته در بخش غیر رایگان،گام به گام و کاملا تصویری(با وضوح بالا) می باشند.در ضمن هنرهای قرار گرفته در این بخش ابتکاری و منحصر به فرد بوده و در هیچ منبعی یافت نمی شوند.

خانم ماهر اولین مبتکر ساخت درختچه بنسای کریستال،گل اقاقیای کریستالی، گل کاغذی کریستالی،سنبل کریستالی با روش خاص خود و ...می باشند.

 

توجه داشته باشید که در هیچ پایگاهی به این صورت آموزش گام به گام ندارند و قابل مقایسه نیستند (حتی در بخش رایگان وب)

*حسن نیت خود را به شما ثابت خواهیم کرد*

ماهر کارشناس هنری برتر صدا و سیما


برچسب ها: آموزش کریستال بافی، انگور کریستال، گل های کریستالی، یاس زرد کریستالی، آموزش کریبستال، هویه کاری، صنایع دستی، چوب،

تاریخ : دوشنبه 5 فروردین 1392 | 04:19 ق.ظ | نویسنده : zmaher | نظرات
.: Weblog Themes By Slide Skin:.